• Новак
Рис Црна Челик Камин Решетки

Рис Црна Челик Камин Решетки

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

18 фронт, 15 назад, 12 длабочина, 6 хексадецимален барови 1 x 1/2 ширина.За нула царинење камини, френклин печки и конус камини.Висок назад.Станот кошница со заострените back Specifications.Големина : 18 x 12 во.Рис Црна Челик Камин Решетки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат