• Новак
М-Оган Автомобил 800W Пиксели Леќа Мода Тенок и лесен Мини Дигитален Спорт Камера со 2.0 инчен Екран за Деца (Розева) (Боја : Сина)

М-Оган Автомобил 800W Пиксели Леќа Мода Тенок и лесен Мини Дигитален Спорт Камера со 2.0 инчен Екран за Деца

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

800 W Пиксели Леќа Мода Тенок и лесен Мини Дигитален Спорт Камера со 2.0 инчен Екран за Деца (Розова). 1. 8 милиони пиксели камера.2. Со 2.0 инчен high-definition око-заштита на дисплејот.3. 3264x2448 P камерата резолуција.4. 1920x1080 P резолуцијата за видео.5. Тој е опремен со четири видови на филтри : црно и бело, ретро, неонски и ретро зелена, која додава онанирачки мистерија.6. Вграден-во три-време на чекање на 2 секунди, 5 секунди, 10 секунди.7. Додадено мобилен телефон трансфер фото функција, само за Андроид.8. USB пренослив полнење, изградена-во 1200m Ah поголем капацитет на батеријата, може да потрае повеќе од 400 последователни фотографии под континуирано напојување, континуирано снимање за 2-3 часа.9. Сите делови на мала камера се изработени од еколошки материјали кои се безбедни, не-токсични и не-загадувачките.10. Производ големина : 7.5x4.5x2.5cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат