• Новак
Воздушна Фотографија Летало, Една Камера 4K Пиксели, Четири-оска Количка за Долго-Обновување на Далечинскиот управувач за Контрола на Авион, 3 Батеријата Верзија Цр?

Воздушна Фотографија Летало, Една Камера 4K Пиксели, Четири-оска Количка за Долго-Обновување на Далечинскиот

DEN 1466.40

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно пука јасно квалитет на сликата, 4 K high-definition камера, повеќе деликатна снимање информации и реставрација на контрастот на сликата детали се побогати, а око може да се види.5 cm Expand : 25*20*5.Три батерии, 15+15+15, зголемување на животниот век на батеријата верзија!Производ Големина : Виткање : 12.Еден клуч да си одам дома, еден клуч да се потсетиме на летало лесно, за време на летот, преку далечинскиот управувач, СТАН, можете лесно може да се реализира на летало едно копче за да се вратите на почетниот автоматски.7 V1800m Ah Charging време : 100 minutes Life време : околу 15 minutes Receiving фреквенција : 2.Преносни и свитлива перформанси чудовиште, не ви треба голема торба да оди надвор.Мулти-за контрола на брзината, мулти-брзина може да се прилагоди, на летало има вграден висок, средни и ниски три-брзина за контрола на брзината, висока брзина на ветер отпор е силен, и може да биде приспособена според нивото на владеење.Траекторијата на летот, да ги дефинирате показните точки, се реализира автоматска лет, отворање на сопствени лет насока преку мобилната АПЛИКАЦИЈА, кликнете на траекторијата на показната точка што сакате да лета по екранот, на летало може да лета според насока.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат