• Новак
eufy Безбедност Floodlight Камера, 1080p,2-Начин Аудио Без Месечна претплата, 2500-Лумен Светлината, Црна (Постојните Отворено Жици и Водоотпорна Делница Кутија е Потребно) (Обн

eufy Безбедност Floodlight Камера, 1080p,2-Начин Аудио Без Месечна претплата, 2500-Лумен Светлината, Црна (Постојните

DEN 3071.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Време да го Надградите Вашиот Рефлектори : Традиционалните рефлектори нудат многу ограничена функционалност.Збогатете го вашето безбедност со додавање на надзор, во реално-време комуникација преку 2-начин аудио, и повеќе.Капка-во секое време во 1080p : Live-stream и снимање во полна 1080p HD па може да се види точно што има таму во свежи јасност.Нема Скриени Трошоци : Дизајнирани да се заштити вашиот дом, како и вашиот паричник, eufy за Безбедност на производи се еден-време набавки кои се комбинираат за безбедност со погодност.Пак Ноќта Во Ден : 2, 500-лумен супер-светли движење се активира со рефлектори одврати натрапниците и да се обезбеди детални, полна боја снимки дури и во текот на ноќта.Smart Сирената : суров предупредување за било натрапниците.Силен 100d B алармот може да биде предизвикана да се плашиш исклучи било несакани посетители.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Соларен Погон Лажна Безбедност Камера, Симулирани Надзор за Безбедност на системи за видео надзор Купола Камера

Опремени со 30pcs IR Led диоди чувствителни на извори на светлина, автентични.Поевтина цена од вистинска без

DEN 268.56

Симулација на Камерата ги Следи,Соларни Отворено Водоотпорен Висока Симулација Камера со LED Светла,Лажни видео

ВИРТУЕЛНА НАДЗОР : Виртуелен апарати се дизајнирани за да се спречи кражба и вандализам, без високата це

DEN 810.96

Симулација Монитор, Атарот на Камерата, Лажна ABS LED Светло Реална Форма Монитор Канцеларија на Отворено Бизниси

Внатрешната црвена LED светло, држи трепка еднаш на секои 1 секунди откако батериите се инсталирани.Приме

DEN 2023.20