• Новак
Мини Рачно Фокусирање 1080P HD Камера за Пита Портокал

Мини Рачно Фокусирање 1080P HD Камера за Пита Портокал

DEN 1519.20

Достапност
Достапно за нарачка

Користење на висока дефиниција GC2035 photosensitive чип, силна стабилност, ви даваат добар визуелен искуство.Користење на висока дефиниција GC2035 photosensitive чип, силна стабилност, ви даваат добар визуелен искуство.Прирачникот се фокусира на камерата, директно може да се користи во различни индустриски производи.Бесплатно возење на модулот на камерата со највисока резолуција 1600 x 1200, 30 FPS рамка стапка. 1080 P висока резолуција на модулот на камерата, донесе чиста и нежна квалитет на слика искуство и сликата е појасно.Со 60 степен поле на гледање, а широко поле на гледање, поддршка за Портокалова Пи систем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Симулација Монитор, Атарот на Камерата, Лажна ABS LED Светло Реална Форма Монитор Канцеларија на Отворено Бизниси

Внатрешната црвена LED светло, држи трепка еднаш на секои 1 секунди откако батериите се инсталирани.Приме

DEN 2023.20

Соларен Погон Лажна Безбедност Камера, Симулирани Надзор за Безбедност на системи за видео надзор Купола Камера

Опремени со 30pcs IR Led диоди чувствителни на извори на светлина, автентични.Поевтина цена од вистинска без�

DEN 268.56