• Новак
FREECAM Надворешна Безбедносна Камера со LED Светло, 1080p HD центарот на Вниманието WiFi Камера ,Движење се Активира, Ноќ Визија, двонасочна Аудио и Сирената Аларм за Надворе

FREECAM Надворешна Безбедносна Камера со LED Светло, 1080p HD центарот на Вниманието WiFi Камера ,Движење се

DEN 1019.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сомнителни на детекција : Вграден-во Сомнителни на детекција за да се избегне лажни аларм.На Freecam серија производи ви овозможи да се комбинираат сигурен сопственост надзор со атмосферски надворешноста lightling,зголемување на безбедноста на вашиот дом.Сигнализација делови можат да бидат избрани : Можете да одат на camb стан - прилагодувања за безбедност - движење зона, и да го персонализирате следи површина за да се намали лажни аларми.Погоден за различни сценарија:како што се врата,двор,балкон,фарми,складишта и магацини.Smart security на секој агол од вашиот дом,ќе секогаш да биде прв да се знае што happenes на вашиот двор,и може да се види над вашиот дом од каде било;.шарени ноќ визија. 【Сомнителни детекција на】 : Вграден-во Сомнителни на детекција за да се избегне лажни на алармот(како што светлината се менува, стебло, лист движења.Влезете во "camb"стан;.Каде и да сте,тоа будното око на околината и ви овозможува висок квалитет на видео и сеопфатен aecurity преку "Camb"стан.кога ќе се детектира движење,известување ќе се турка на вашиот паметен телефон за да се спречи лоши работи од случување;. 【Широк агол движење сензори】 : 180°Широк агол движење сензори и 64 Motionzooms може да ги детектира движењата во рок од најмногу 12 метри;IP55 времето доказ, за да може да биде ставен на отворено;.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WALI Атарот Лажни Безбедносни Купола Камера со 1 Трепка Црвено LED Светло и Безбедност на Сигнализација Налепница

Карактеристики : евтино решение за безбедност кражба проблеми со висока сличност со вистински апарати �

DEN 239.76

Соларен Погон Лажна Безбедност Камера, Симулирани Надзор за Безбедност на системи за видео надзор Купола Камера

Опремени со 30pcs IR Led диоди чувствителни на извори на светлина, автентични.Поевтина цена од вистинска без�

DEN 268.56

Симулација на Камерата ги Следи,Соларни Отворено Водоотпорен Висока Симулација Камера со LED Светла,Лажни видео

ВИРТУЕЛНА НАДЗОР : Виртуелен апарати се дизајнирани за да се спречи кражба и вандализам, без високата це

DEN 810.96

Симулација Монитор, Атарот на Камерата, Лажна ABS LED Светло Реална Форма Монитор Канцеларија на Отворено Бизниси

Внатрешната црвена LED светло, држи трепка еднаш на секои 1 секунди откако батериите се инсталирани.Приме

DEN 2023.20