• Новак
Baoblaze Преносни Складирање Торба Заштитни Случај Висока Заштита Dustproof Патување

Baoblaze Преносни Складирање Торба Заштитни Случај Висока Заштита Dustproof Патување

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Преносни складирање торба за DJI OM5/ОМ 4 SE PTZ стабилизатор,и компатибилен со чување на повеќе беспилотни летала и далечински контролори, исто така,.Како што Mavic Мини 1 / 2 /SE/Mavic Pro/ Mavic Воздух/Air 2/Ер 2 S итн.Фланелен боксери материјал, високо ниво на заштита, анти-судир, нула-доказ.Со drawstring се повлече затворање,лесно можете да го отворите и затворите торбичка, dustproof, и отпорно на гребење.Мие, лесен за чистење, водоотпорен и кал-доказ, и може да се заштити PTZ стабилизатор во груби средини.Пренослив дизајн, мал и лесен за патување.Опис : - Преносни складирање торба за DJI OM5/ОМ 4 SE PTZ стабилизатор,и компатибилен со чување на повеќе беспилотни летала и далечински контролори, исто така,.Како што Mavic Мини 1 / 2 /SE/Mavic Pro/ Mavic Воздух/Air 2/Ер 2 S итн. - Фланелен боксери материјал, високо ниво на заштита, анти-судир, нула-доказ. - Со drawstring се повлече затворање,лесно можете да го отворите и затворите торбичка, dustproof, и отпорно на гребење. - Перат, лесен за чистење, водоотпорен и кал-доказ, и може да се заштити PTZ стабилизатор во груби средини. - Пренослив дизајн, мал и лесен за патување.Спецификација : - Материјал : Flannel Size Табела : Големина : 30x19.8x1cm/11.81x7.79x0.39inch Package Вклучува : 1 Парче Складирање Bag Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WOQO Камера Торба Ретро Водоотпорен Камера Торба Фотографија Кожа Еден Пакет Дигитални dslr фото Камера Гроздобер

Така што вие нема да пропуштите оние прекрасни моменти.Голем капацитет : лесно да се носат, оптимална го

DEN 4536.00