• Новак
Pelican Производи 1150-000-110Pelican 1150 Камера Случај со Пена (Црна) & 1150 Камера Случај со Пена (Портокал)

Pelican Производи 1150-000-110Pelican 1150 Камера Случај со Пена (Црна) & 1150 Камера Случај со Пена (Портокал)

DEN 2061.60

Достапност
Достапно за нарачка

Производот 2 : Pelican случаи дојде стандард со Автоматски Притисок Изедначување Вентил кој изданија изградена воздушен притисок, додека одржување на вода надвор.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Производ 1 : Automatic притисок изедначување вентил.Производот 2 : Pelican е да ги Собереш N'Pluck пена ви овозможува да ја прилагодите на внатрешни работи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Половината Торба Рачен Торбичка Мулти-Функција Tripod Поддршка Сметководствена Торбичка Тежина Торба Фотографија

Направени од добар квалитет водоотпорен крпа, погоден за носене и издржливи.Двоен слој дизајн, лесно мо

DEN 540.96