• Новак
CEARI Гроздобер Кожа Камера Случај Торба со Рака за Canon Powershot G7X, G7X Mark II dslr фото Камера - Кафеава

CEARI Гроздобер Кожа Камера Случај Торба со Рака за Canon Powershot G7X, G7X Mark II dslr фото Камера - Кафеава

DEN 462.00

Достапност
Достапно за нарачка

Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат.Ја заштитува вашата камера против штети, прашина и гребнатини.Мека внатрешниот слој да се заштитува LCD екран од гребење и удари. 1/4" завртка дизајн ви овозможува стабилност прикачите вашата камера за дното на случај и други tripod планината.Погоден за Canon Power Shot G7 X Mark II дигитални slr camera.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Половината Торба Рачен Торбичка Мулти-Функција Tripod Поддршка Сметководствена Торбичка Тежина Торба Фотографија

Направени од добар квалитет водоотпорен крпа, погоден за носене и издржливи.Двоен слој дизајн, лесно мо�

DEN 540.96