• Новак
Billingham Мини Eventer Каки FibreNyte / Чоколадо Кожа

Billingham Мини Eventer Каки FibreNyte / Чоколадо Кожа

DEN 11040.00

Достапност
Достапно за нарачка

Идеален за вршење на мали до средни mirrorless, dslr фото и rangefinder камери со 2-3 леќи.Простор за 11inch i Pad или слични помали уред во својата поместена лаптоп се лизга.Малку поголем од Хедли Мала Про, малку помала од Хедли Про 2020 година. Отстранлив поместена вметнете да се претвори во вреќа од камерата кеса за да еден неврзан торба во секунди.Архивиран главната преграда и задни документ џеб - и со времето-доказ zip.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

WOQO Камера Торба Преносни Камера Ранец за Фотографи Отворено Водоотпорен Камера Торба Мултифункционален Голем

Така што вие нема да пропуштите оние прекрасни моменти.Голем капацитет : лесно да се носат, камерата ран�

DEN 3984.00