• Новак
Мека Поместена Камера Опрема Торба за Кодак WPZ2, FZ152, ORBIT360, SP360, AZ401, AZ252, AZ421, AZ527

Мека Поместена Камера Опрема Торба за Кодак WPZ2, FZ152, ORBIT360, SP360, AZ401, AZ252, AZ421, AZ527

DEN 838.80

Достапност
Достапно за нарачка

Приближната Внатрешни димензии : 6.Главната преграда е прилагодена за да ги собере повеќето компактни системи, вклучувајќи и хибридни и висок зум дигитални камери, заедно со приложените леќа.Задните џебови овозможуваат брз пристап до додатоци : SD Мемориски Картички, Кабли, Држачи итн.Прилагодлив, отстранлив рамо, рака со екстра баласт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат