• Новак
HEVIRGO Камера Школка за заштита Концизен Слика Камера Школка за заштита Корисни Сина

HEVIRGO Камера Школка за заштита Концизен Слика Камера Школка за заштита Корисни Сина

DEN 234.00

Достапност
Достапно за нарачка

На заштитна обвивка е ергономски дизајниран, што е удобно за вас да ги користите.Кој shockproof, анти-падот и анти-нула, заштитни случај може добро заштита на камерата рамка.Тоа е направен од силикон материјал, заштитни случај е лесен.Должината на овој производ е 12.4 см, ширина е 11cm а висината е 4,5 cm.Тоа е погоден за instax мини 11. инсталацијата е едноставна, лесна за употреба, нема потреба да се извади на камерата кога правите фотографии и печатење фотографии.Спецификации : Вашата камера рамка може да биде добро заштитена како заштитни случај карактеристики shockproof, анти-падот и анти-нула.Тоа може да обезбедуваат добра заштита за вашата камера рамка поради карактеристиките на shockproof, анти-падот и анти-нула.Поради карактеристиките на shockproof, анти-падот и анти-нула, вашата камера рамка може да бидат добро заштитени.Карактеристики : Можете да го користите школка за заштита удобно како што има ергономски дизајн.Бидејќи на неговиот ергономски дизајн, заштитна обвивка е удобно за вас да ги користите.Тоа е погоден за Instax Мини 11. Инсталацијата е едноставна, лесна за употреба, нема потреба да се извади на камерата кога правите фотографии и печатење фотографии.12.4 cm x 11cm х 4.5 cm/4.88" x 4.33" x 1.77" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Заштитна Обвивка (Другите Не се Вклучени).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат