• Новак
10x UID Копче Changebale Programable 13.56 MHZ со Секторот 0 0 Блок Ознака Rewritable

10x UID Копче Changebale Programable 13.56 MHZ со Секторот 0 0 Блок Ознака Rewritable

DEN 1392.00

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : 0 Сектор 0 блок може да биде изменета UID Променливи s50 на унодц Smart IC Card RFID 13.56 MHz ISO14443 A Индукција (Висок квалитет Fudan чипови направени во Кина, целосно компатибилни со Philips NXP) Оваа картичка работи исто како нормален ic картички.Работи токму како s50 на унодц, со 16 Сектори и 4 Блокови секој Сектор, но Сектор 0 Блок Нула познати како Производители Блок каде Чип UID се чуваат, можат да бидат повторно програмирани да било UID сакате.Тоа е предност Ова е совршено решение за изгубени незаменлив ic ID Картички, вие не треба да се ре-се запишат нови картички.Само програма оваа нова UID на UID на изгубиле картичката тогаш сте нов Точно на истата картичка.Карактеристики : Корисник може да се одреди пристап услови и лозинка за секој мемориски блок Организирана во 16 сектор со 4 блокови на 16 бајти секој (еден блок се состои од 16 бајти) Спецификации : Фреквенција : 13.56 MHz Капацитет : к бајти EEPROM меморија Преработи Пати : 100 000 пати се Чита на Далечина : 0 ~ 10 cm(зависи од R/W уред) Материјал : ПВЦ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат