• Новак
-Ароматерапијата Шише Силиконски Калап Лосион Фармацевт Пумпа Шише Смола Мувла Голема Тегла Пумпа Слама Арома Core за DIY Занает

-Ароматерапијата Шише Силиконски Калап Лосион Фармацевт Пумпа Шише Смола Мувла Голема Тегла Пумпа Слама Арома

DEN 403.44

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од еколошки силикони, не-токсични, флексибилни, еднократно, трајни, не-леплива, лесно да се одделат, висока температура отпорни, лесен за чистење.Можете исто така да додадете sequins, rhinestones, монистра, мали исушени цвеќиња, мали украси и други омилени украси да се направи свој уникатен занаети.Готовиот производ може да се користи за складирање на течен сапун, лосион, шампон, туш гел, лицето чистење, детергент, масажа на нафта, итн.Тоа може да биде поставен на било countertop, како што се бања, кујна, биро, облекување маса или канцеларија, како украс да се одрази на вашиот уникатен вкус, совршен дом го надополнува декорација.Можете да ги користите овие смола калапи да DIY се направи свој уникатен лосион шишиња, шишиња шампон, туш гел шишиња, крем шишиња, итн., погоден за различни течни производи.Изработени од еколошки силикони, не-токсични, флексибилни, еднократно, трајни, не-леплива, лесно да се одделат, висока температура отпорни, лесен за чистење.Можете исто така да додадете sequins, rhinestones, монистра, мали исушени цвеќиња, мали украси и други омилени украси да се направи свој уникатен занаети.Готовиот производ може да се користи за складирање на течен сапун, лосион, шампон, туш гел, лицето чистење, детергент, масажа на нафта, итн.Тоа може да биде поставен на било countertop, како што се бања, кујна, биро, облекување маса или канцеларија, како украс да се одрази на вашиот уникатен вкус, совршен дом го надополнува декорација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Торта Свеќа Мувла 3D Силикони Свеќа Сапун Мувла рачно изработени DIY Смола Силиконски Калап за Уметнички Занает

【Уникатен дизајн】Оваа свеќа торта мувла може да се користи за да се направи многу интересна декорациј�

DEN 239.76

Мечка Силиконски Калап Мечка Кукла Фондан Мувла Чоколадни Бонбони Шеќер Занает Заболување Калап Ставете Хартија,

ГОЛЕМИНА на : мечка силиконски калап се прибл.3.35*3.7 инчен.ПАКЕТ : пакетот содржи 2 мечка калапи која може д

DEN 371.76

Сапун Одлуки Материјали Торта Декорирање Алатки Силиконски Калап Слатки Овци Форма на Домаќинство Свеќа Калапи

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто�

DEN 174.72

Делфин Цевка Колона Силиконски Калап Сапун, Вградување Сапун Одлуки Обезбедува Алатка Делфин Форма Свеќа Мувла

УПОТРЕБА : Може да се искористи за да се направи колачи, сапуни, puddings, чоколади, свеќи, желеа, ароматерапи�

DEN 394.80