• Новак
Ladieshow Силиконски Калап Торта Силиконски Калап Анти Стап Дизајн, Лесно да се Demold Добра Цврстина Сапун Силиконски Калап за DIY Торта Фондан Чоколадо Кифла

Ladieshow Силиконски Калап Торта Силиконски Калап Анти Стап Дизајн, Лесно да се Demold Добра Цврстина Сапун

DEN 645.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Мулти Цел】Торта силиконски калапи силикони може да се користи за да се направи DIY, колачи, чоколади, фондан, миризливи свеќи, гипс калапи, итн. 【Лесно да се Demold】Морски желки силиконски калапи се лесно да се demold по употребата, само нежно притиснете го дното на мувла да demold. 【Одличен Материјал】Фондан торта силиконски калап се направени од висок квалитет со силиконска материјал, издржлив, флексибилни, и висока температура отпорни. 【Анти Стап Дизајн】Само истурете материјал во калапот и да чекаат додека не се целосно да се олади.Во споредба со традиционалните калапи, силиконски калапи се многу лесен за употреба. 【Исклучителен Подарок】Животинско силиконски калапи може да се користи како роденден или одмор подарок за пријателите и семејството, кои ја сакаме печење, тие ќе го сакам.Спецификација : Предмет Тип : Силиконски Калап Материјал : Силикон Боја : Розова Функција : За DIY Торта, Чоколадо, Фондан, Ароматерапијата, Гипс Мувла Должина : Околу. 10см / 3.9 во Ширина : Прибл. 7.3 cm / 2.9 во Висина : Околу. 5cm / 2.0 во Пакет Листа : 1 x Силиконски Калап.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

-Ароматерапијата Шише Силиконски Калап Лосион Фармацевт Пумпа Шише Смола Мувла Голема Тегла Пумпа Слама Арома

Изработени од еколошки силикони, нетоксични, флексибилни, еднократно, трајни, нелеплива, лесно да се одд

DEN 403.44

Делфин Цевка Колона Силиконски Калап Сапун, Вградување Сапун Одлуки Обезбедува Алатка Делфин Форма Свеќа Мувла

УПОТРЕБА : Може да се искористи за да се направи колачи, сапуни, puddings, чоколади, свеќи, желеа, ароматерапи�

DEN 394.80

DYNWAVE Овошје Обликува Долга Цевка Силиконски Калап Колона Вградување на Чоколадни Бонбони Мувла рачно изработени

☑️【Безбедно Материјал】Направени од храна одделение силиконски, impermeable, флексибилни, нестап, топлина �

DEN 431.76

Сапун Одлуки Материјали Торта Декорирање Алатки Силиконски Калап Слатки Овци Форма на Домаќинство Свеќа Калапи

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто�

DEN 174.72

Торта Свеќа Мувла 3D Силикони Свеќа Сапун Мувла рачно изработени DIY Смола Силиконски Калап за Уметнички Занает

【Уникатен дизајн】Оваа свеќа торта мувла може да се користи за да се направи многу интересна декорациј�

DEN 239.76

AHANDMAKER Квадратен Облик Цевка Колона Силиконски Калап Сапун, Вградување Сапун Одлуки Материјали Колона Силиконски

Квадратен Облик мувла : Квадратен Облик цевка колона силиконски калап, нестап, трајни, еднократно, голем

DEN 822.96

Мечка Силиконски Калап Мечка Кукла Фондан Мувла Чоколадни Бонбони Шеќер Занает Заболување Калап Ставете Хартија,

ГОЛЕМИНА на : мечка силиконски калап се прибл.3.35*3.7 инчен.ПАКЕТ : пакетот содржи 2 мечка калапи која може д

DEN 371.76