• Новак
AUEAR, 5 Pack Лажица Кафе Пластична Лажичка Кафе Мерење за Кафе Млеко во Прав Овошје во Прав Семе Зачини

AUEAR, 5 Pack Лажица Кафе Пластична Лажичка Кафе Мерење за Кафе Млеко во Прав Овошје во Прав Семе Зачини

DEN 1212.00

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : кафе мерење лажици направен од високо квалитетни PP, изградена на издржлив, лесен, но тешки-должност.Дизајн : Пластични мерење лажици со долга рачка, удобно да се одржи и неговиот ергономски дизајн кој е лесен за пополнување и ниво.Широк Корисни : Одлична за одржување брашно, прашок за пециво, кафеав шеќер, cornstarch, ленено семе, chia семе, тапиока, arrowroot, леб crumbs, овес трици, квасец, пченица микроб, ореви, чајот лисја, сода, зачини или чај, состојки, кафе, млеко и сл.Лесен За Чистење : Кафе мерење на топки се машина за миење садови безбедно, што го исчисти брзо и лесно.Ставање во горниот решетката на машина за миење садови е препорачливо.По Продажба на Услуги : Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за замена или целосна наплата во рок од 30 дена.Спецификации : Боја : Black Material : PPSize : 3.74 x 1.57 x 0.79 inch Note : 1.Поради разликите во светлина и пиксели, ве молиме да ги физички дизајн и боја преовладуваат.2.Големина чиста прирачник за мерење со мала грешка, ве молиме не ми пречи тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат