• Новак
Xducom 3 Еез Кафе Лажичка, 18/8 Нерѓосувачки Челик Кафе Лажица Мерење Лажици, 2 Лажица Кафе Лажичка за Земјата Кафе,Чај(Сребро)

Xducom 3 Еез Кафе Лажичка, 18/8 Нерѓосувачки Челик Кафе Лажица Мерење Лажици, 2 Лажица Кафе Лажичка за Земјата

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Квалитет:Нашето кафе лажичка се направени од храна одделение 18/8 од не ' рѓосувачки челик и е формирана во едно парче,без непријатни хемикалии како со пластични кафе мерење лажици.Кафени лажички се од нерѓосувачки челик, така машина за миење садови безбедно.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧУВАЊЕ на:2 лажица лажичка доаѓа со краток рачка, лесен и доволно мал за да ги зачувате во Airscape сад,исто така, одлично за кафе канистри,шеќер канистри, брашно канистри,чај пластични садови.Со НАС s мерење се врежани и лесно може да се прочитаат на мерења.Солидна нерѓосувачки челик изградба,еден-парче дизајн, полиран работ,Xducom лажица мерка лажица направете вашиот утрински кафе ритуал полесно и повеќе пријатни.Кафени лажички вреди да платат малку повеќе за да имате убаво изработени и дизајнирани функционална се имплементира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат