• Новак
ESKONI Секојдневен Основа Нерѓосувачки Челик Кафе и Чај со Лажичка Торба Клип

ESKONI Секојдневен Основа Нерѓосувачки Челик Кафе и Чај со Лажичка Торба Клип

DEN 166.80

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ – не ' Рѓосувачки челик лажичка ќе трае со години!.ВГРАДЕН-ВО КЛИПОТ – Задржи вашето кафе свежо со погодно изградена-во клипот!.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО – Лесно да се чистат со рака, или фрли го во машина за миење садови, ако сакате.ЕКОЛОШКИ – Направени со 100% рециклира материјали.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНИ! - Купувањето е ризик-бесплатно!!!Ако не сте целосно задоволни со вашиот Секојдневен Основа Нерѓосувачки Челик Кафе/Чај со Лажичка Торба Клип, ние со задоволство ќе рефундирање на вашите пари НЕМА-КАВГА!.Оваа високо-квалитетни, трајни кафе лажичка е изграден за да трае!Храна-одделение од нерѓосувачки челик ќе го издржат тестот на времето.Торба клип ќе ви овозможи да се задржи вашето кафе свежа подолго, додека се обезбеди вашиот лажичка е секогаш лесно да се најде!Овој производ работи и со основа од кафе, целиот грав на кафе, и лабава чај!Кликнете на жолта "Додади во Кошничка" копче за да го купите твое сега!Го прави голем дар, премногу!!!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат