• Новак
FLAWISH USB Кабел Компатибилен со Sony Playstation PS3 / PS 3 Тенок Контролер Мини USB 2.0 Држачи за Кабел Мозок (0.8 m / 2.62 нозе)

FLAWISH USB Кабел Компатибилен со Sony Playstation PS3 / PS 3 Тенок Контролер Мини USB 2.0 Држачи за Кабел

DEN 1123.20

Достапност
Достапно за нарачка

Сосема нов и висок квалитет sync полнење кабел за PS3 контролер.USB кабел за податоци, тип на мини 5-игла тип Б. Најдобра замена за оригинални дела или како резервна.Целосно компатибилен со вашиот лаптоп и десктоп.Должина На Кабелот : Прибл. 0.8 m / 2.62 нозе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат