• Новак
PMLAND 1 X Тек на 100 Метри Лифт Сенка Кабелот 0.9 милиметри - Чоколадо Темно Кафеава боја

PMLAND 1 X Тек на 100 Метри Лифт Сенка Кабелот 0.9 милиметри - Чоколадо Темно Кафеава боја

DEN 214.80

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : темно чоколадо; Width : 0.9 mm; Должина : 100 метри.Полиестер кабелот доаѓање на калем, 35 кг затегнувачка цврстина.Одлично за градинарство, изработка или redecorating.Може да се користи за пошироката винил слепи, Роман сенки, светлина или чиста Австриската сенка, мали или тесен алуминиум слепи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат