• Новак
AC Кабел за Пренос Адаптер Конвертор се Користи за Xbox 360 за Xbox 360 Тенок Игра Конзола Трансфер Напојување Кабли

AC Кабел за Пренос Адаптер Конвертор се Користи за Xbox 360 за Xbox 360 Тенок Игра Конзола Трансфер Напојување

DEN 528.72

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме потврдете го овој објект е вистинскиот модел што треба пред ставање ред.Повеќето поправка делови се погодни само за посебен модел.Производи вклучуваат : 1 Buc Адаптер Кабел.Оваа AC Кабел за Пренос Адаптер за Microsoft Xbox 360 Тенок трансфери на енергија од Xbox-360 на Xbox-360 Тенок.Поврзување на овој кабел на вашиот редовни Xbox 360 кабелот за напојување на едниот и другиот до 360 Тенок конзола.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат