• Новак
Аудио/Видео РКА Кабел за Playstation, AV Мулти Надвор да Компонента Поврзување на AV Кабелот Кабелот за Sony за PS2 за PS3 Игра Конзола, 6FT

Аудио/Видео РКА Кабел за Playstation, AV Мулти Надвор да Компонента Поврзување на AV Кабелот Кабелот за Sony

DEN 246.96

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа трајни.Дизајниран за PS2, за PS3 игра дизајн high-definition видео, аудио кабел.Обезбеди одлична видео и звук за PS2/за PS3 игри систем.Се користи за да се поврзете со HDTV или EDTV, налог за PS3 на екранот на екранот на уредот преку линија.Дебела и флексибилни јакна со боја кодирани конектори, лесен за употреба.Спецификација : Тип : Аудио/Видео Кабел Должина : 181cm / 71.26 инчен Пакет Тежина : 120g Количина : 1pc Опрема : За Playstation за PS2/за PS3 Пакет се вклучени : 1 x Аудио/Видео Кабел.

Спецификацијата

Type:
Audio/Video Cable
Total Length:
181cm / 71.26inch
Package Weight:
120g
Quantity:
1pc
Fitments:
For Playstation for PS2/for PS3
Package included:
1 x Audio/Video Cable :

Со стоката дадена додека купуваат