• Новак
Аудио Кабел, 1.8 m AV Мулти Надвор да Компонента Кабел со Боја Кодирани Конектори за Sony Playstation PS3, PS2

Аудио Кабел, 1.8 m AV Мулти Надвор да Компонента Кабел со Боја Кодирани Конектори за Sony Playstation PS3,

DEN 208.56

Достапност
Достапно за нарачка

[Премиум Материјалот] - Направени од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа трајни. [Уникатен Дизајн] - Дизајниран за PS2, PS3 игра дизајн high-definition видео, аудио кабел. [Одлични Перформанси] - Обезбеди одлична видео и звук за Sony PS2/PS3 игри систем. [Широка Примена] - се Користи да се поврзете со HDTV или EDTV, пренос на PS3 екранот на екранот на уредот преку линија. [Едноставна Операција] - Дебели и флексибилни јакна со боја кодирани конектори, лесен за употреба.Направени од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа трајни.Дизајниран за PS2, PS3 игра дизајн high-definition видео, аудио кабел.Обезбеди одлична видео и звук за Sony PS2/PS3 игри систем.Се користи за да се поврзете со HDTV или EDTV, пренос на PS3 екранот на екранот на уредот преку линија.Дебела и флексибилни јакна со боја кодирани конектори, лесен за употреба.Спецификации : Тип : Аудио/Видео Cable Total Должина : 181cm / 71.26 inch Package Тежина : 120g Quantity : 1pc Fitments : За Sony Playstation PS2/PS3 Package се вклучени : 1 x Аудио/Видео Кабел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат