• Новак
Homeford Светулка Увозот Извртени Кабелот Јаже 2-Ply, 6mm, 25 Метри, Пастел, слонова коска

Homeford Светулка Увозот Извртени Кабелот Јаже 2-Ply, 6mm, 25 Метри, Пастел, слонова коска

DEN 1288.80

Достапност
Достапно за нарачка

Објектот Пакет Димензии должина е : 3.5"Л Објектот Пакет Димензии Ширина е : 3.5"В Објектот Пакет Димензии Висина е : 4.5"H. Земјата на Потекло на Производот : Кина.Голем акцент намали за изработката, старо резервации, тапацир, шиење, цветни аранжмани, костим разубавувањето.Овој производ е произведен во Кина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат