• Новак
Astra Депо 50ft 1/4 инчи 6400lbs Сина Силна Трајни Синтетички Влакна Крик Јаже Автомобил SUV АТВ UTV KFI

Astra Депо 50ft 1/4 инчи 6400lbs Сина Силна Трајни Синтетички Влакна Крик Јаже Автомобил SUV АТВ UTV KFI

DEN 586.08

Достапност
Достапно за нарачка

ГАРАНЦИЈА : 1 ГОДИНА.Fitment : Универзална одговара на повеќето Обновување Замена SUV Автомобил АТВ UTV Пикап Камион Ramsey Брод KFI.Посилно Од Традиционални Челични Кабли Работен под -20 степен centigrade.Исклучително Светлината, за да Лебди во Вода Добра Отпорност на УВ и Хемикалии.Пакет се Вклучени : 1x Синтетички Крик Јаже - Големина : L 50'x W 1/4" Кршење Сила : 5250 lbs.Спецификации : Состојба : Сосема Нов Пакет се Вклучени : 1x Синтетички Крик Јаже Големина : L 50' x W 1/4" Кршење Сила : 6400 кг Боја : Сина Материјал : Синтетички Влакна Тема : од Нерѓосувачки Челик Напрсток за Кука Прилог( Кука не е вклучен).Доаѓа со Заштитен Ракав за да се Спречи Прегревање и Пропаѓање на Крик на Тапан.Исклучително Светлина, Плови во Вода.Минимална се Водат, а Не на Ротација.Посилно Од Традиционални Челични Кабли.Лесно да се Справи со, Без Остри Frays.Лесно Spliced.Добра Отпорност на УВ и Хемикалии.Работен под -20 степен centigrade.Fitment : Универзална одговара на повеќето Обновување Замена SUV Автомобил АТВ UTV Пикап Камион Ramsey Брод KFI.Ве молиме да ги Прочитате Сите Опис и Fitment Пред да Нарачате Производот.Ве молиме да се професионалци да се инсталира на елементи, за да се избегне проблеми кои многу често се предизвикани од неискусни инсталерот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат