• Новак
Издржливи Црн Ѕид Дома Патување AC Адаптер за полнење Одговара за Sony Playstation Portable PSP Оди

Издржливи Црн Ѕид Дома Патување AC Адаптер за полнење Одговара за Sony Playstation Portable PSP Оди

DEN 391.44

Достапност
Достапно за нарачка

✬МОЛЊА БРЗО ПОЛНЕЊЕ — Брзо трошоци конзола, со IC инсталиран чип за да се спречи преку полнење или краток спој. ✬ Овој производ е висока класа квалитетот и многу издржливи, која може да се користи за долго време. ✬ Не оригинални резервни дел.Името на брендот и модел ознаки споменати погоре се користат за цел на демонстрација компатибилност само. ✬ТЕШКИ Кабли се засили со пластични полимер да се заштити против излитен кабли и скршени конекции.Погоден за домашни и патување употреба. ✬ Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, назад во иднината ако се чувствувате дека ви треба дополнителна помош.Ние НАВИСТИНА сакаме Нашите Клиенти да бидат ЗАДОВОЛНИ со Нашите Производи.Објектот Карактеристики : ✬Сосема Нов & Висок Квалитет. ✬Најдобри замена за оригиналната AC адаптер. ✬Универзална напон на текст ви овозможува да се земе вашата Sony PSP Одат било каде во светот, без тешки напон конвертор. ✬Текст : AC 100 V - 240 V. ✬Излез : DV 5 V 1500m A. ✬Додаток САМО, Sony PSP Оди не е вклучена ✬Приклучок тип : НАС. ✬Одговара за : Sony PSP Оди. ✬Боја : црна.Пакет Вклучувајќи : ✬1 x AC Адаптер ✬1 x AC Кабел(НИ ПРИКЛУЧОК) ✬1 x USB Кабел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат