• Новак
KESOTO Картичка Модул со Flex Лента Кабел за Xbox360 Maximus Sdtool И Qsb V1.1

KESOTO Картичка Модул со Flex Лента Кабел за Xbox360 Maximus Sdtool И Qsb V1.1

DEN 828.00

Достапност
Достапно за нарачка

Надворешни Ажурирање Функција (Инсталирани со FFC лента кабел изнесе надвор конзола).Надворешни Micro-SD може да се отстрани и на коло го исклучува автоматски.Интегрирани "смисла" Enable/Disable Функција.Pin Насловот инсталирате модул (што го прави ова 2 во 1 комплет).Лесно да се инсталира QSB адаптер,Без дополнителни проводници/кабли се потребни за да се оневозможи на одборот на Часовникот кога се користи со QSB.Опис : - Лесно да се инсталира QSB адаптер,Без дополнителни проводници/кабли се потребни за да се оневозможи на одборот на Часовникот кога се користи со QSB - Pin Насловот инсталирате модул (што го прави ова 2 во 1 комплет) - Интегрирана "смисла" Enable/Disable Функција - Надворешни Micro-SD може да се отстрани и на коло го исклучува автоматски - Надворешни Ажурирање Функција (Инсталирани со FFC лента кабел изнесе надвор конзола)Спецификација : - Материјал : пластика - Size : 68*35mm Package Вклучува : 1x SD Картичка Адаптер Board1x Брз Лемење Одбор Модул 1x 2 FFC Лента Кабел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат