• Новак
Astra Депо 50' x 1/4 Синтетички Крик Јаже 6400LBs Заштитен Ракав 40 Топлина Guard + Гума Затка + Hawse Fairlead

Astra Депо 50' x 1/4 Синтетички Крик Јаже 6400LBs Заштитен Ракав 40 Топлина Guard + Гума Затка + Hawse Fairlead

DEN 1701.60

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 1 X Крик Јаже со Топлина Guard + 1 X Hawse Fairlead + 1 X Крик Јаже Затка.Пакетот вклучува : 1 X Крик Јаже со Топлина Guard + 1 X Hawse Fairlead + 1 X Крик Јаже Затка.Универзална одговара на повеќето Обновување Замена SUV Автомобил АТВ UTV Пикап Камион Ramsey Брод KFI.Надградба на вашиот Крик со посилен Синтетички Крик Јаже од Традиционални Челични Кабли.Вклучени 40" Топлина Guard за да го заштити јаже од прекумерна топлина предизвикани од кочница механизам во внатрешноста на крик на тапан.Синтетички Јаже нема да Kink, Навивам или Splinter.Исклучително Светлина, Плови во Вода.Минимална се Водат, а Не на Ротација.Работен под -20 степен centigrade.Лесно да се Справи со, Splice, Без Остри Frays.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат