• Новак
Cybertech PS4 15' Долги Нозе, Држачи за Полнење енергетски Кабли USB Кабелот Компатибилни со PS4 DualShock 4 Playstation 4 Контролер (Количина:2)

Cybertech PS4 15' Долги Нозе, Држачи за Полнење енергетски Кабли USB Кабелот Компатибилни со PS4 DualShock

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Супер Долго, Сигурен, прифатлива полнење преку USB кабел за PS4 контролер.Должина на кабелот : ~ 15 ft. 2 X (КОЛИЧИНА : 2) полнење на кабли.Заштедите на трошоците за Превозот.Ров скапи ОЕМ компоненти и употреба на пар на сигурен, ниска цена полнење преку USB кабли, компатибилна со Playstation 4 Dual Shock Контролори.Пакетот вклучува 2 кабли.Должина на кабелот : ~ 15 ft.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат