• Новак
yan 6FT 1.8 M 3 Prong AC Кабелот за Напојување AC Кабел за Линија за Sony Playstation 3 PS3 HD

yan 6FT 1.8 M 3 Prong AC Кабелот за Напојување AC Кабел за Линија за Sony Playstation 3 PS3 HD

DEN 294.96

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Сосема нов висок квалитет на 3-prong НИ стандард AC кабел за кабелот за компјутери,монитори,печатари,скенери,дом/канцеларија апарати и др.Конектор Тип : 1 x 3-pin НИ стандард 3-Prong NEMA 5-15 P Машко на еден крај и 1 x 3-pin IEC Женски на другиот крај. 18 AWG големи жица мерач за тешки употреба Max Оптоварување : 10 A/250 V (2500 Вати) Должина на Кабел : 1.8 метри (прибл. 6 стапки) Кабел Боја : Црна. 6 FT 1.8 M 3 Prong AC Кабелот за Напојување AC Кабел за Линија за Sony Playstation 3 PS3 HD.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат