• Новак
DÉCOPRO Мали Мулти Обоени Beachwood, Жетвата Злато, Пченка 3/16 инчен Кабелот со Усна/Стил# 0316MLT / Боја: Мед Suckle - PR07 / Продава од Дворот

DÉCOPRO Мали Мулти Обоени Beachwood, Жетвата Злато, Пченка 3/16 инчен Кабелот со Усна/Стил 0316MLT / Боја:

DEN 1696.80

Достапност
Достапно за нарачка

ПРОИЗВОД ИНФОРМАЦИИ : Стил 0316 MLT, SKU 0316 MLT_PR07, Deco Pro Кабелот Скратува додадете елеганција, убавина и детали на секоја соба.Се применуваат на мебел, текстил, или облека да го подигнете дизајн на вашиот простор.ГОЛЕМИНАТА И БОЈАТА : 3/16" Мозок Дијаметар (1.27 cm), Боја Име : Мед Multicolor, Боја Код PR07, Боја на Карта : Multicolor, Боја Информации : Златна, Жолта.МАТЕРИЈАЛ ИНФО : Производот е направен со rayon конец, полу-синтетички материјал од свилен целулоза влакна.ПРИОРИТЕТНА ГРИЖА : Сува чиста приоритетни.Рака мие само, висат и нека се исуши.Пареа производ за мазна завршница.Ако машина се мијат, не машина сува, производот може да се намали со фен.КОМПЛЕМЕНТАРНА ТРИМ ПРИМЕР : За повеќе информации за тоа како да се добие бесплатно swatches, ве молиме контактирајте со нас преку сервисот линк.Ве молиме бидете сигурни да се наведе стил и боја код (се наоѓаат во насловот) сте заинтересирани во, како и вашето име и презиме и поштенска адреса.Мали Мулти обоени Cording со усна (Прирабница) – Стил : 0316 MLTA Мали Мулти обоени кабелот со мека сјај.На страната (или усна) на овој мозок е скриена во цвест во текот на изградбата процесот на sewing High Квалитет Декоративни Јаже Со Усна (Прирабница)Кабелот може да се користи за да обезбеди карактеристична работ на мека мебел, Фрли Перници & Linens Rayon со Памук Filler Diameter : 3/16" (5mm)ПРОДАДЕНИ од СТРАНА НА YARDComparable да се Дел# 21976.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат