• Новак
Рајт Производи Алкохол Кабелот 1/8 Широка 12 Метри-Бела

Рајт Производи Алкохол Кабелот 1/8 Широка 12 Метри-Бела

DEN 237.12

Достапност
Достапно за нарачка

Земја На Потекло : Тајланд.Број На Модел : 186 3094-030. Пакет Димензија : 11.1999999885759" L x 3.699999996226" W x 1.299999998674" H. Пакет Тежина : 0.5 lb.WRIGHTS-Алкохол Кабелот.Овој пакет содржи 12yd/11m од 100% полиестер 1/8in кабелот.Нега : машина за миење ладно, капе сува.Увезени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат