• Новак
2 Ролни Или Кабелот 21Yards се Тркалаат По Еластична Растеглив Лажен String Јаже за Висат Ознаки, Украс, Лента, Изработка на Накит за Подарок, Занает Проекти, ID Синџир За Сн?

2 Ролни Или Кабелот 21Yards се Тркалаат По Еластична Растеглив Лажен String Јаже за Висат Ознаки, Украс, Лента,

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

[Пакет Содржина] ќе добиете 2 ролни од растеглив лажен string јаже. [Size] Секоја тек е 1mm*21yards.Доволно должина може да ги исполни вашите различни апликации. [Боја] Злато. [Прилагодливи] може да се намали, или кабелот е пократок со ножици. [Повеќе Користење] Погодна за накит синџири, подарок завиткување, виси вашиот елка украси, пакување подароци и бонбони, се користи за облекување, дотерување, изработката, beading, или накит одлуки.Користете ја вашата имагинација да се создаде занаетчиски работи.Спецификација Количина : 2 ролни од растеглив лажен string јаже.Боја : Злато.Големина : Секој ролна, 1mm*21yards.Апликација за Погоден за накит синџири, подарок завиткување, виси вашиот елка украси, пакување подароци и бонбони, се користи за облекување, дотерување, изработката, beading, или накит одлуки.Известување Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете малку големина грешка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат