• Новак
FIERYRED Синтетички Крик Јаже 3/8 x 100' - 23809Ibs Крик Линија Кабел Јаже со Крик Кука & Крик Fairleads за 4WD Off Road Возило АТВ UTV SUV JEEP SUV Камиони

FIERYRED Синтетички Крик Јаже 3/8 x 100' - 23809Ibs Крик Линија Кабел Јаже со Крик Кука & Крик Fairleads за

DEN 2927.76

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со 8,000-15,000 lbs winches со 10" fairlead, овој комплет вклучува препознатливи неонски портокал синтетички јаже, челик кука & a hawse fairlead да се создаде една кавга без winching искуство.И карактеристична црвена боја е конструиран за да се даде предупредување, па вие не гајтанот на крик кабел премногу далеку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат