• Новак
За Sony Playstation 3 Ps3 Нови 6ft Безжичен Контролер Полнење преку USB Кабелот Кабел

За Sony Playstation 3 Ps3 Нови 6ft Безжичен Контролер Полнење преку USB Кабелот Кабел

DEN 294.96

Достапност
Достапно за нарачка

За Sony Playstation 3 PS3 Нови 6 FT Безжичен Контролер Полнење преку USB Кабелот Кабел Бесплатен Превозот.Сосема НОВ PS3 КОНТРОЛЕР 6 FT КАБЕЛ Премиум квалитет на кабел, вие ќе може да се види од сликата, овој кабел е врвот на линијата и ќе ја полните вашата контролори брзо!Купи 2 Кабли добие 1 Бесплатно, Купи 3 Кабли добиете 2 бесплатно,купи 4 Кабли се 3 Бесплатно!И така натаму...Карактеристики : Сосема Нов PS3 кабел Кабел Должина : 6ft / 1.8 метри.Боја : Црна Додаток САМО контролори не се вклучени.Компатибилен со PS3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат