• Новак
SALUTUY Инструмент Кабел, Без Одлагање Побрз Пренос за Гитара Кабел Ниско ниво на Бучава за HDTV EDTV за Електрична Гитара за Playstatio

SALUTUY Инструмент Кабел, Без Одлагање Побрз Пренос за Гитара Кабел Ниско ниво на Бучава за HDTV EDTV за Електрична

DEN 1804.80

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран за PS2, PS3 игра дизајн high-definition видео, аудио кабел.Обезбеди одлична видео и звук за Sony PS2/PS3 игри систем.Дебела и флексибилни јакна со боја кодирани конектори, лесен за употреба.Се користи за да се поврзете со HDTV или EDTV, пренос на PS3 екранот на екранот на уредот преку линија.Направени од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа трајни.Направени од високо квалитетен материјал, кој го прави тоа трајни.Дизајниран за PS2, PS3 игра дизајн high-definition видео, аудио кабел.Обезбеди одлична видео и звук за Sony PS2/PS3 игри систем.Се користи за да се поврзете со HDTV или EDTV, пренос на PS3 екранот на екранот на уредот преку линија.Дебела и флексибилни јакна со боја кодирани конектори, лесен за употреба.

Спецификацијата

Type:
Audio/Video Cable
Total Length:
181cm / 71.26inch
Package Weight:
120g
Quantity:
1pc
Fitments:
For Sony Playstation PS2/PS3
Package included:
1 x Audio/Video Cable :

Со стоката дадена додека купуваат