• Новак
Juvened 1/4x50' Синтетички Крик Јаже 10000LBS Линија за Обновување на Кабел Јаже за 4WD Off Road (Портокал)...

Juvened 1/4x50' Синтетички Крик Јаже 10000LBS Линија за Обновување на Кабел Јаже за 4WD Off Road (Портокал)...

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

[ Сигурен затегнувачка отпор ] : затегнувачка цврстина е повисока од јажиња.Тоа може да се обезбеди затегнувачка цврстина до 10.000 фунти и поседуваат висока јачина на кршење капацитет.Во голема мера се осигура неговата безбедност и сигурност на крик. [ Извонредна издржливост ] : посебен прашок слој обезбедува својата издржливост, го спречува UV изложеност, хемиски триење, и може да биде ефикасно да се користи во различни клима за да се обезбеди високи перформанси. [ Доволно погодност ] : Лесен за употреба и лесно да се соберат, и поради неговата материјал, тоа исто така е полесно да се чисти и повторна употреба.Едниот крај со 35mmx 20mm нерѓосувачки челик око-напрсток со 29mm ПВЦ ракави и други крајот со директно заврши со 10мм ПВЦ ракав. [ Обезбедување на квалитетот ] : Плетенка од 12 насоки на висок квалитет на тешки најлон јаже, на јаже е полесен, но со поголем квалитет.Секој јаже е строго се тестираат пред да замине на фабриката, а максималната сила може да достигне 4200kg. [ Сите круг одговорни по-продажбата на гаранција услуга ] : Можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме со професионални консултантски услуги и сигурен по-продажбата на гаранција услуги.Тоа може да биде ефективно заменети со мала крик да им помогне на вашиот автомобил излезе од неволја.На затегнувачка цврстина на копии-10.000 килограми и висока јачина на кршење капацитет да се осигура нејзината ефикасна работа.Во исто време, тоа може ефикасно да се спречи изложување на УВ и хемиски триење.Тоа може да работи ефикасно под различни климатски услови и да игра неопходна улога во работењето на крик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат