• Новак
Vicue Компонента HD ТВ РКА AV Hookup приклучен Кабел Кабелот Води за Xbox 2 парчиња

Vicue Компонента HD ТВ РКА AV Hookup приклучен Кабел Кабелот Води за Xbox 2 парчиња

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Сосема нов и висок квалитет.Специјално дизајнирана за да обезбеди најостро видео и звук за вашиот XBOX игри систем.Поддршка 480, 720p и до 1080i Резолуција.Ултра дебели и флексибилни ПВЦ јакна со боја кодирани конектори помогне да се поедностави инсталација.Пакет вклучувајќи : 2 X AV Hookup приклучен Кабел Кабелот Води.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат