• Новак
Б/A Производи 4-38SC150LH Крик Кабел, Челик, 3/8 x 150', 4.09 Висина, 20.2 Ширина, Должина 18.6

Б/A Производи 4-38SC150LH Крик Кабел, Челик, 3/8 x 150', 4.09 Висина, 20.2 Ширина, Должина 18.6

DEN 4079.76

Достапност
Достапно за нарачка

Број На Предмети : 1. Земја На Потекло : Сад.Пакет Димензии : 12.7 L X 45.72 W X 46.99 H (Cm).Пакет Тежина : 21.069 Килограми.Крик кабел, материјал челик, големина 3/8 инчи Должина од 150 метри., работно оптоварување граница 4250 lb., влакно Тип 6 х 25, стандарди SAEJ959, вклучува око и вртливата latch кука.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат