• Новак
TPLTECH PS4 Микро USB Кабел, [2-Pack 10FT] Екстра Долга Плетенка PS4 Контролер Полначот Мозок, Трајни Андроид Податоци Sync Кабел за Playstation 4 Контролер, Xbox Една S/X Контролер и Повеќ

TPLTECH PS4 Микро USB Кабел, [2-Pack 10FT] Екстра Долга Плетенка PS4 Контролер Полначот Мозок, Трајни Андроид

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Compatiblity????Компатибилен со Sony Playstation4, PS4 Тенок, PS4 Про, Xbox Еден, Xbox One S, Xbox Еден X Контролер.Тоа, исто така, работи и за други андроид портата за micro usb уреди. ????Трошоци за micro usb на стандарден usb.А2 : Да,тоа не!Микро USB Кабел Овозможи Полнење Брзина До 2.4 А, Полни Побрзо Работат Подобро за Таблети и Брзо Полнење на Уреди.A3 : Да, тие имаат 56k се повлече-up отпорници за да се задржи безбедно брзо полнење.Samsung Galaxy S7 Edge/S7/S6 Edge/S6/S5/S4/S3;Галакси Забелешка 5/Забелешка 4/Note3/J3/J7;.Samsung Табот 4/Tab 3/Табот A/Табот E/Табот S2/Табот S/Табот Про.PS4 Контролер/Xbox Еден Контролер/PS Вита/Dual Shock 4 Контролер/Игри на Конзоли/E-читателите/Nintendo DS-читатели.LG G4/G4 Перо/G3/G3 Перо/G2/V10/K10/LG Flex 2/LG Optimus.HTC One М8/М9/E8,Еден A9,Еден Ремикс на Една/S/V/X/X+,HTC Желба 626/626 S.Motorola : Мото G6 се Игра/G5 S Плус/G5 S/G5 Плус/G4/G3,Мото Турбо,Мото X,Мото G,Мото Е Безжични тастатури/Дигитални фото Апарати/Camcorders/Bluetooth Звучници/MP3/Хард дискови/Преносни Полнач/Windows лаптопи/GPS уреди.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат