• Новак
USB C до HDMI Адаптер USB 3.1 Тип C Thumderbolt 3 HDMI,4K HDMI ™ Излез,USB 3.0 Порт и USB-C Порт за Полнење Компатибилен со MacBook/MacBook Pro/MacBook Air/iPad Pro/S8+/S9+/Проектирање/Следат

USB C до HDMI Адаптер USB 3.1 Тип C Thumderbolt 3 HDMI,4K HDMI ™ Излез,USB 3.0 Порт и USB-C Порт за Полнење

DEN 1080.00

Достапност
Достапно за нарачка

【2020 НАДГРАДЕНА ВЕРЗИЈА】USB C Тип В за HDMI адаптер Проширува компјутер пристаништа во HDMI 4 K излезна порта, USB 3.0 порта, USB-C полнење порта.Три пристаништа може да работи во исто време.Лесно да се прошири usb c уреди и да ги исполни вашите секојдневна употреба. 【4 K UHD HDMI ПОРТ】 ви Овозможува да огледало или продолжување на екранот на вашиот телефон/лаптоп на вашиот ТЕЛЕВИЗОР, проектор или монитор во до 4 K UHD ([email protected] Hz) резолуција.Ви помогне да уживаат во убави слики на филмови и работа. 【HIGH SPEED USB 3.0 ТРАНСФЕР】 USB 3.0 порт обезбеди највисок врв брзината на трансфер на податоци до 5 Gbps, лесно може да пренесете еден HD филмови во кратко време.Компатибилен со USB флеш диск, камера, отстранлив хард диск, глувче, тастатура или друг USB 2.0/USB 3.0 уреди. 【ШИРОКО КОМПАТИБИЛЕН】 Niao Chao компатибилен адаптер со Macbook 2020/2019/2015/16/17/18 Mac Book/Mac Book Pro 2020,Macbook Pro 2019,Macbook Air2020,Macbook Air 2019, Macbook Air2018,Ipad Про 2020, Ipad Про 2019,Imac, Samsung Галакси S10/S9/S8, Samsung Note 10, Note9, Note8, Површината, Книга 2,Dell XPS 12/13/15,Acer Spin7, Acer Chromebook R13, Леново 900/910,Google Chromebook Pixel, HP Спектарот X2/X360/Elitebook Folio G1/X2 итн. 【PLUG-AND-PLAY, да ОБЕЗБЕДИ ПОЛНЕЊЕ】 Користење Niao Chao адаптер не бараат било софтвер,возачите, или комплициран процесот на инсталација.Во меѓувреме,Тип-C полнење брзо излез да те направи задоволство.Тенок и пренослив дизајн со алуминиумско тело обезбедува подобро дисипација на топлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат