• Новак
Генералот 2 ienza compatiible за Xbox Еден Стерео Слушалки Контролер Адаптер Кабел за Желка Плажа Слушалки (Аглеста, Плетенка)

Генералот 2 ienza compatiible за Xbox Еден Стерео Слушалки Контролер Адаптер Кабел за Желка Плажа Слушалки

DEN 214.80

Достапност
Достапно за нарачка

На Xbox Live Контролер Кабел, исто така познат како Xbox Live Chat Кабел се користи за да се поврзете на Xbox 360 контролер на Mix Amp Про преку 2,5 mm џек.Кога се користи со А50, тоа се поврзува со слушалки себе, не предавател.Компатибилност : сите А50, A40, A30 Аудио Системи, како и Mix Amp Про.Answer : ___________________________ NOTE : Ова не е некоја "Inline Mute" кабел.Ова е "Xlive Кабел" за Астро Гејминг Системи.ЗАБЕЛЕШКА : за Желка Плажа Слушалки.Астро е регистрирана трговска марка на АСТРО Игри, Inc.ienza е регистрирана трговска марка.Употреба на ienza марка без претходна писмена согласност на ienza, LLC.може да претставува знак на права и нелојалната конкуренција во кршење на федералните и државните закони.ienza производи се развиени како ефективни алтернативи на ОЕМ делови.Тие не се нужно поддржан од страна на Оем.На Xbox Live Контролер Кабел, исто така познат како Xbox Live Chat Кабел се користи за да се поврзете на Xbox 360 контролер на Mix Amp Про преку 2,5 mm џек.Кога се користи со А50, тоа се поврзува со слушалки себе, не предавател.Компатибилност : сите А50, A40, A30 Аудио Системи, како и Mix Amp Про.ЗАБЕЛЕШКА : за Желка Плажа Слушалки Астро е регистрирана трговска марка на АСТРО Игри, Inc.ienza е регистрирана трговска марка.Употреба на ienza марка без претходна писмена согласност на ienza, LLC.може да претставува знак на права и нелојалната конкуренција во кршење на федералните и државните закони.ienza производи се развиени како ефективни алтернативи на ОЕМ делови.Тие не се нужно поддржан од страна на Оем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат