• Новак
Ucreative Крик Кабел Кука Гума Затка со Ален Клуч за АТВ UTV Синтетички Крик Јаже

Ucreative Крик Кабел Кука Гума Затка со Ален Клуч за АТВ UTV Синтетички Крик Јаже

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет содржи : 1x кука затка.Материјал : висок quanlity гума(без лош мирис).Имајте тензија на кука за заштита на кабел стануваат нестабилни.Се елиминира кука/ fairlead штракаат и дијалог кога се случува долу на патеката.Оваа кука затка штити крик моторни и брзини од влечење на кабелот во премногу далеку и на дното на ролки.Ги носат и солза на вашите ролки од кука Елиминира кука clatter од се случува долу на патеката ја Штити крик моторни и брзини од влечење на кабелот во далеку и на дното на ролки Држи тензија на кука за да се елиминира кабел стануваат нестабилни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат