• Новак
NGHTMRE AV Кабел Кабелот за Напојување Пакет за Microsoft Xbox

NGHTMRE AV Кабел Кабелот за Напојување Пакет за Microsoft Xbox

DEN 518.40

Достапност
Достапно за нарачка

❄100% Сосема нов и висок квалитет. ❄Боја : Црна. ❄Fitment : за Microsoft Xbox. ❄Ве молиме двојно проверете ги нашите слики и опис на производот за да бидете сигурни дека тоа е она што ви треба, пред да нарачате. ❄Пакетот Вклучува : 1x Кабел & Кабелот за Напојување како на сликата.Нови AV Кабел & Кабелот за Напојување Пакет за Оригинални Microsoft Xbox.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат