• Новак
Електрични Жици Sleeve Holder, Мазна, Мека Добра Изолација Спирала Жица Заврши Кабелот за напојување за Компјутер Соба Жици(Φ16-4m)

Електрични Жици Sleeve Holder, Мазна, Мека Добра Изолација Спирала Жица Заврши Кабелот за напојување за Компјутер

DEN 261.36

Достапност
Достапно за нарачка

Материјалот е одличен и флексибилни, може да го намали јазот, се олесни завиткување на жица, и правилно да се врзе жица тело.Може да се користи како мобилен телефон кабел организатор, погоден за инсталации во компјутер соба, работилница, дома живот, канцеларија жици се подигнат по завршувањето.Достапни во 10 стилови(дијаметар должина) за избор, Φ4‑20м/Φ6‑13m/Φ10‑7.5 m/Φ12‑5m/Φ14‑4.5 м/Φ16‑4m/Φ18‑2.7 m/Φ20‑2.5 m/Φ25‑2м/Φ30‑1.3 м.Едноставен за работа, прво да се поправи една крајот на почетна точка со заштитна лента, а потоа заврши во стрелките на часовникот насока, тогаш жица пакет може да се интегрира.Капакот има мазна површина и лесно да се чисти и долготрајно очекување е не corroded во мрсна средина.Функција : 1. Материјалот е одличен и флексибилни, може да го намали јазот, се олесни завиткување на жица, и правилно да се врзе жица body2. Едноставен за работа, прво да се поправи една крајот на почетна точка со заштитна лента, а потоа заврши во стрелките на часовникот насока, тогаш жица пакет може да се integrated3. Капакот има мазна површина и лесно да се чисти и долготрајно очекување е не corroded во мрсна environment4. Достапни во 10 стилови(дијаметар должина) за избор, Φ4‑20м/Φ6‑13m/Φ10‑7.5 m/Φ12‑5m/Φ14‑4.5 м/Φ16‑4m/Φ18‑2.7 m/Φ20‑2.5 m/Φ25‑2м/Φ30‑1.3m5. Може да се користи како мобилен телефон кабел организатор, погоден за инсталации во компјутер соба, работилница, дома живот, канцеларија жици се подигнат finishing Specification : Предмет Тип : Спирала Жица Заврши Cord Material : PVCPurpose : Жици во компјутер соба, работилница, дома живот, канцеларија жици се подигнат по завршувањето Пакет Листа : 1 x Спирала Жица Заврши Кабелот.

Спецификацијата

Item Type:
Spiral Wire Wrap Cord
Material:
PVC
Purpose:
Wiring in computer room, workshop, home life, office wiring harness finishing
Package List:
1 x Spiral Wire Wrap Cord :

Со стоката дадена додека купуваат