• Новак
Обновливи Кабел Врски и Тешки Dudy Најлон Поштенски Врски во сад,50 компјутери 5 Бои Прилагодливи Кабел Ремени(6 и 8 инчи),350 компјутери Избрани Големини' 4+6+8+12-Инчен Црна

Обновливи Кабел Врски и Тешки Dudy Најлон Поштенски Врски во сад,50 компјутери 5 Бои Прилагодливи Кабел Ремени(6

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

(1) избрани кабел врски, вклучувајќи : 50 компјутери Кука&Јамка ленти( 25 парчиња на секој од 6 инчи и 8 инчи со 1/2" ширина),350 компјутери поштенски врски( 4inch-50,6 инчен-100,8 инчен-100,12 инчен-100 со 3.6 или 4.8 мм ширина), можете да го две комбо кабел врски (YKH060 и YKH061) во A+ подолу. (2) Голема Пакет : Сите кабелски врски спакувани во еден контејнер, тоа ќе биде полесно за вас да се добие zip вратоврска или на рака да се среди. (3) Избор Квалитет : Кука & Врзете ремени се направени од врвен квалитет ткаенина материјал со ставање низ повеќе издржливост тестови за да се обезбеди сила и ткаенина изградба.Најлон поштенски врски, исто така, се направени на сосема нов најлон со отпорни на оган материјал и се тестирани за поддршка до 40-50 фунти на тежината. (4)Широка Примена : На поштенски врски е совршен за да се организира жица или нешто за дома, канцеларија, гаража, работилница среди, wherver треба средиме вашата различни жици, патентите и други додатоци, од Најлон поштенски врски или ремени се добар избор. (5)Нашето Ветување : ве Молиме да ги споделите со нас, ако не сте 100% задоволни со вашиот ги купите,и ние ќе се обезбеди или целосна наплата или размена.Ние се посвети за да ве снабди со висок квалитет на кабел организатор /кабелот организатор , избрани кабел врски се нашите главни производи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Магијата&Школка 50pcs 92mm Прилагодливи Само Лепило Кабел Клипови Жица Организатор Факултативна Завртка Монтирање

Димензија : База големина (Lx W) : 30x21mm; Рака големина (Lx W) : 92x12mm.Лепило : 3 M самолепливи подлоги, висока сплот

DEN 239.76

Atree Обновливи Силикони Магнетни Кабел Врски/Магнетни Пресврт Врски за Занимаваат или Организирање на Кабли/Канапи,

Да се ослободи од тој грозен хаос на испреплетени жици и кабли еднаш и за сите!Магнетното кабел врски мо

DEN 455.76