• Новак
Силни Врски Бренд Премиум Црна Најлон Кабел Врски, 10 Инчи Долго x .19 Инчи, Широк со 50 Фунти на Затегнувачка Цврстина, 150 Парчиња по Вредност Пакет, Затворен Отворено У?

Силни Врски Бренд Премиум Црна Најлон Кабел Врски, 10 Инчи Долго x .19 Инчи, Широк со 50 Фунти на Затегнувачка

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

ТЕШКИ ПОШТЕНСКИ ВРСКИ : По кучиња, пластични сврзувачки елементи се дефинитивно човекот е најдобар пријател.Без разлика дали сте mending огради, ставајќи до Божиќ светла или прави уметности и занаети, поштенски врски дојде до спасувањето; Флексибилни zip конектори сигурен прицврстување опција за многу задачи околу вашата куќа.ИМПРЕСИВНА ЗАТЕГНУВАЧКА ЦВРСТИНА : Овие силни ремени можат да го издржат 50 фунти на тензии без да се прекрши, тие траат со месеци и се одлични за користење на дури и најпредизвикувачки проекти; може да се потпре на Силни Врски бренд да се одржи крупни делови за автомобили, висат тешки предмети, или менгеме мотор црево.РАЗНОВРСНА ДОМАЌИНСТВО ГЛАВЕН : со Оглед на неверојатна цврстина на овие сврзувачки елементи и нивната способност да ги толерираат температури од -35 C да 85 C, нема сомнение тие ќе станат ваши оди до објектот за сè, од одредување скршени пвц цевки за инсталирање на привремена дете брави или обезбедување украси.ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : Нашата 100 парче торба на 10 инчен долги врски е одличен купи за префрлувањето на вината; Ќе сакате да ги купите неколку пакети за домашни и градина задолженија како и организирање на електрични жици, поправка на барака, или lashing дека лабава портата.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : заслужуваат гаранција на нашите високо-квалитетни производи; Кога ќе се направи Силни Врски 10 инчен најлон поштенски врски дел од вашиот алатка кутија, вашето задоволство е загарантирана!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

20 Компјутери Обновливи Прицврстување Шарени Меки Силиконски Кабел Врски, Сите Намена 6.5 инчи Двојно Заклучување

Управување со вашето биро, фиоки, алатка кутија, или било кој друг простор.⇝Широко Апликации : Овие сили�

DEN 191.76

Магијата&Школка 50pcs 92mm Прилагодливи Само Лепило Кабел Клипови Жица Организатор Факултативна Завртка Монтирање

Димензија : База големина (Lx W) : 30x21mm; Рака големина (Lx W) : 92x12mm.Лепило : 3 M самолепливи подлоги, висока сплот�

DEN 239.76