• Новак
Topline #23 Жица Големина ХСС Вежба Малку 4pcs Светла Заврши М2 Одделение

Topline 23 Жица Големина ХСС Вежба Малку 4pcs Светла Заврши М2 Одделение

DEN 243.60

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Квалитет битови.Совршен кога ви треба повеќе од еден од иста големина, или треба да се замени скршен малку во собата.Одлично за металугрија, дрво, хоби, занаети, монистра, итн.Внимание : Битови се остри!Можете лесно може да го прободе yourself Always носат одобрени безбедност glasses These битови се скрши лесно.На тела или менгеме на назад се препорачува Нема гаранција за малку кршење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат