• Новак
#32 2-3/4 ХСС Црна Оксид 135 Сте. Jobber Должина Вежба Малку

32 2-3/4 ХСС Црна Оксид 135 Сте. Jobber Должина Вежба Малку

DEN 313.68

Достапност
Достапно за нарачка

Flute Тип : Спирала; Вежба Малку Заврши : Црна Оксид; Вежба Малку Групирање : Вежба Малку.Jobber Вежба Малку, Жица, Малку Вежба Големина #32, Децимални Еквивалент 0.1160, Вежба Малку Точка Агол 135 Степени , Вежба Малку Материјал High Speed Челик, Вежба Малку Заврши Црна Оксид, Flute Вид На Спирала, Coolant Фед Не-Coolant Преку, Сечење На Ветер Десната Рака, Целокупната Должина 2-3/4 In., Одделение Тешки, Месо Тело Кол. 0.1160 Во., Flute Должина 1-5/8 Во., Точка Тип Сплит Точка, За Легури, Од Не ' Рѓосувачки И Алатка Челици И Леано Железо, 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат