• Новак
YG-1 D1GP High Speed Челик Злато-Стр Jobber Вежба Малку, Калај Заврши, Директно месо тело, Бавно Спирала, 135 Степен, #48 Големина, 9/128 Дијаметар x 2 Должина (Пакување од 10)

YG-1 D1GP High Speed Челик Злато-Стр Jobber Вежба Малку, Калај Заврши, Директно месо тело, Бавно Спирала, 135

DEN 257.28

Достапност
Достапно за нарачка

Светла тело Калај слој на работниот дел.Применливи за дупчење во челик, фрлија челик легирани и не-легирани, сиво леано железо, графит, malleable леано железо.ANSI Спецификации исполнети.Злато-Стр вежба има целосна дебелина калај слој на својот врв.Ова им овозможува повисоко производство стапки и намалување на трошоците.Ново дизајнирани точка, помага во намалување на удар и е само центрирање.Jobber должина, злато-стр обложена.Светла тело Калај слој на работниот дел.Применливи за дупчење во челик, фрлија челик легирани и не-легирани, сиво леано железо, графит, malleable леано железо.ANSI Спецификации исполнети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат